Kargo & Teslimat

Hbbhome.com’dan vermiş olduğunuz sipariş, ürün bilgi sayfasında verilen temin süresi içerisinde mobilya ve dekorasyon ürünleri  nakliyesinde uzmanlaşmış kargo şirketleriyle  gönderilir. Siparişiniz kargoya verildikten sonra sipariş takip sayfasında durumu "Hazırlanıyor" dan "Kargoya Verildi" ye çevrilir. Siparişinizin kargo sürecini takip etmek için www.hbbhome.com/mobilya/SiparisTakip.aspx sayfasında yer alan "Kargom Nerede" linkini tıklayabilirsiniz. İlgili link sizi kargo şirketinin kargo sorgulama ekranına yönlendirecektir.

Siparişin Kargoya Verilmesi
Saat 16:00 dan sonra verilen siparişler ertesi gün işleme alınır. Bayram ve tatil günlerinde sipariş gönderilmez.

Siparişiniz Elinize Ulaşmadıysa
Siparişinizle ilgili soru ve sorunlarınızın çözümü için, Müşteri Hizmetleri Yetkililerimize eposta (hello@hbbhome.com) göndermeniz yeterli olacaktır. Uzmanlarımız en yakın zamanda durumu değerlendirecek ve çözümlerle ilgili bilgi vermek üzere sizlerle iletişim kuracaktır.

Siparişinizi Teslim Alırken
1- Siparişiniz kargoda zarar görmeyecek şekilde ambalajlanır ve Türkiye’nin seçkin kargo şirketleri ile gönderilir.
2- Kargonuzda açılmış, yırtılmış veya fiziksel anlamda zarar görmüşse lütfen teslim almayınız. Kargo görevlisine siparişi zarar gördüğü için teslim almak istemediğinizi belirtiniz. Kargo görevlisi bir tutanak düzenleyecektir. Bu tutanağın bir nüshası size verilecektir. Lütfen ilgili nüshayı saklayınız.
3- Siparişinizde herhangi bir eksiklik varsa lütfen 0 312 227 83 87 numaralı Destek Hattımızdan bize ulaşınız.Etiketler


Bu içerik 9891 defa okunmuştur.